Hromosvody, bleskosvody Bischof - Praha Telefon
O nás Naše služby Fotogalerie Kontakt

Čištění, nátěry okapů

Stačí jedna, dvě zimy a nový okap už ani zdaleka nevypadá jako nový. A to nejen navenek, ale i při podrobnějším zkoumání zevnitř. Klasické podzimní počasí, které jde ruku v ruce s opadáváním listí, dokáže ucpat okapovou rouru natolik, že již není schopná odvádět dešťovou vodu nebo tající sníh. Abyste si nemuseli s věčně ucpanými okapy dělat starosti, zajistíme pro vás profesionální čištění okapů kdekoliv po Praze 3 i celém Středočeském kraji.

Na stav okapů má vliv i jejich koroze, která v kombinaci ptačím trusem a spadaným listím významně zkracuje životnost celého okapového systému. Pokud navíc nedochází k pravidelnému čištění okapů, následkem může být nepříjemné vytopení půdních prostor. Nechte si proto zkontrolovat okapy alespoň 1-2krát v roce a mějte tak jistotu, že vás po zimě žádné nepříjemné překvapení nečeká.

Nejen Praha 3, ale i ostatní části Prahy jsou plné holubů a dalších ptáků, kteří tak rádi využívají okapy k posedávání. Svými ostrými drápky však bohužel oškrabují nátěr z okapů. Když se k tomu ještě přidá kombinace žhavého sluníčka v létě, tuhých mrazů v zimě a sněhových a dešťových přeháněk, je jasné, že okapy dostávají opravdu zabrat. Nátěry okapů jsou tak nevyhnutelnou součástí téměř každého jara. Na první pohled se nátěry okapů mohou zdát jakou jednoduchá práce domácího kutila na jedno odpoledne – doporučujeme však tuto činnost přenechat odborníkům a do nátěrů okapů, především ve výškách, se raději nepouštět.

Práce ve výškách mají svá specifika a vyžadují profesionální přístup, kvalitní horolezeckou techniku a profesní odbornost. Všechny tyto požadavky splňujeme, a proto se již od roku 1991 nátěrům a čištění okapů věnujeme. Čistíme okapy v Praze 3 i v ostatních částech Prahy a v celém Středočeském kraji. Zavolejte nám nebo napište, uděláme ze starého okapu téměř nový i u vás doma!

Dále provádíme:© 2009 - 2017 | Hromosvody, bleskosvody Praha | Hromy Bischof | Zvonařova 6, 130 00  Praha 3 | +420 602 234 853