Hromosvody, bleskosvody Bischof - Praha Telefon
O nás Naše služby Fotogalerie Kontakt

Shazování sněhu

Víte, jaké hmotnosti může dosahovat sníh a led na 1 čtverečním metru střechy? Jeho celková hmotnost se pohybuje až na hranici 400 kilogramů! Představa, že taková masa sněhu spadne z výšky 4 a více metrů nezní nijak optimisticky a už vůbec ne bezpečně. Proto jsme tu pro vás a zajistíme vám shazování sněhu ze střech, a to nejen po celé Praze 3, ale i ve zbytku pražských částí.

Hromy Bischof - shazování sněhu

S příchodem prvních teplejších dnů a slunečních paprsků se nánosy sněhu na střechách začínají pomalu ale jistě měnit v na první pohled ne tak zjevné nebezpečí. Mnohá videa z ČR i ze světa, která jsou na internetu dostupná, však dosvědčují, že padající sníh má větší sílu, než se zdá, a dokáže zničit i zaparkovaná auta. Shazování sněhu ze střech by tak mělo být nezbytnou součástí údržby každého domu, u kterého pád sněhu z výšky hrozí.

Shazování sněhu provádíme i ze střech velmi vysoko nad zemí a vždy používáme profesionální horolezecké vybavení. Jsme držiteli certifikátů a profesních osvědčení, takže s námi máte jistotu, že sníh z vaší střechy neshazuje žádný amatér. Naším hlavním cílem je vždy bezpečnost vás a lidí, kteří kolem vašeho domu procházejí. Pokud tedy vysvitlo sluníčko, teploty stoupají a vy potřebujete opravdu expresní shození sněhu z vaší střechy, zavolejte nám. Dorazíme k vám v nejkratším možném termínu a postaráme se, aby sníh z vaší střechy nebyl pro nikoho nebezpečím!

Hromy Bischof - shazování sněhu ze střech

Nejen Praha 3, ale i zbytek Prahy je bohatý na činžovní domy a jiné vysoké budovy, jejichž sklon střechy je rizikovým pro tající sníh. Ten může při pádu ze 2 a více metrů způsobit nejen škodu na majetku, třeba na zaparkovaných autech, ale v horším případě i zasáhnout kolemjdoucího člověka a zranit jej. Nenechávejte proto shazování sněhu ze střech na okamžik, kdy bude pozdě, a raději jej nechte na starosti profesionálům v oboru. Od roku 1991 se zaměřujeme na výškové práce a bezpečné shazování sněhu ze střech zajistíme kdekoliv po celé Praze.

Dále provádíme:© 2009 - 2017 | Hromosvody, bleskosvody Praha | Hromy Bischof | Zvonařova 6, 130 00  Praha 3 | +420 602 234 853