Hromosvody, bleskosvody Bischof - Praha Telefon
O nás Naše služby Fotogalerie Kontakt

Naše služby

Poskytujeme odborné poradenství a konzultace, v rámci kterých vám poradíme s výběrem vhodného hromosvodu již při projektování vašeho nového domu. Nedělejte si starosti se zajištěním výškových prací a raději si pozvěte odborníky, pro které je práce ve výškách denním chlebem. Výškové práce nejsou jen čištění a nátěry okapů, ale také instalace zábran proti holubům, shazování sněhu ze střech a revize hromosvodů.

Provádíme:

Všechny zmíněné činnosti, včetně montáže, opravy a revize hromosvodů, pro vás zajistíme na Praze 3 a v celém Středočeském kraji. Za naší prací stojí desítky spokojených klientů, kterým jsme pomohli s výškovými pracemi u nich doma nebo i ve veřejných prostorech. Jsme držiteli odborných oprávnění, složili jsme profesní zkoušky a všechny práce vykonáváme s profesionálním vybavením a horolezeckou technikou. Nejen toto jsou důvody, kvůli kterým se na náš každý rok obrací čím dál více lidí z celé Prahy.

Hromy Bischof Praha - výškové práce

Jsme vaším specialistou na výškové práce s tradicí již od roku 1991! Máme zkušenosti s výškovými stavbami, památkami, montážními i skladovými halami, činžovními domy, rodinnými domy i dřevostavbami. Také máme zkušenosti ze staveb s revizí na výbuch jako například muniční sklady a benzínové pumpy. Naší prací je, abyste mohli v klidu spát s vědomím, že váš dům chrání před úderem blesku kvalitně instalovaný a řádně revidovaný hromosvod. Nabízíme instalace jak skrytých, tak i klasických a aktivních hromosvodů anebo těch vedených po okapovém svodu. Je jen na vás, jaký typ hromosvodu a jaký použitý materiál si vyberete: na výběr máte z pozinkovaného drátu, hliníkové slitiny, mědi a nerezové oceli.

Hromy Bischof Praha - instalace hromosvodů

Instalací hromosvodu naše práce ale rozhodně nekončí. Aby hromosvod opravdu na 100% plnil svoji funkci, je potřeba zajišťovat jeho pravidelné revize. Ty by měly proběhnout po jeho instalaci, po každém zásahu nemovitosti hromem a popř. pravidelně každé 4 roky. Jen tak máte jistotu, že je váš dům perfektně chráněn před úderem blesku. A my máme jistotu, že naše práce má smysl!

Pro více informací nás kontaktujte, sídlíme v městské části Praha 3 – Žižkov.

© 2009 - 2017 | Hromosvody, bleskosvody Praha | Hromy Bischof | Zvonařova 6, 130 00 Praha 3 | +420 602 234 853