Hromosvody, bleskosvody Bischof - Praha Telefon
O nás Naše služby Fotogalerie Kontakt

Zábrany proti holubům, ptactvu

Holubí hejna neodmyslitelně patří ke každé nejen evropské metropoli. A i když na ně spousta lidí včetně turistů nadává, bez nich by historická centra často neměla takové kouzlo. Holubi a ptactvo obecně jsou však terčem kritiky především kvůli jejich trusu, kterým znečišťují památky. Proto už desítky let můžeme na budovách vidět zábrany proti ptactvu, které mu znemožňují usednout na římsy a okapy. Chcete takovou zábranu i na vaší budově? Stačí nám zavolat – domluvíme si termín, přijedeme a zábrany proti holubům nainstalujeme kamkoliv budete chtít.

Námi instalované zábrany proti ptactvu pomáhají chránit památky i jiné veřejné budovy po celé České republice. Nejvíce s holuby bojuje Praha 3 a potažmo všechny pražské obvody, které se snaží před ptactvem uchránit nádhernou architekturu. Protože se často jedná o stoleté a rozlehlé stavby, stojí před námi někdy nelehký úkol nainstalovat zábrany i do velmi nepřístupných míst. Díky zkušenostem od roku 1991 jsme však instalovali zábrany proti holubům i na velmi vysokých stavbách a na nejrůznějších typech budov. Jakákoliv nová zakázka tak pro nás není překážkou, ale jen výzvou k další dobře odvedené práci.

Hromy Bischof - zábrany proti ptactvu, holubům

Instalaci zábran proti ptactvu provádíme po Praze 3, ostatních pražských obvodech i kdekoliv po Středočeském kraji. Zábrany proti holubům navíc nejsou doménou jen historických a veřejných budov, ale mohou posloužit i na klasických rodinných domech. Představa, že nově nainstalované parapety nebo mistrovsky zpracované římsy poškodí hejno holubů, není rozhodně lákavá pro nikoho. Instalace zábran proti holubům je prvním krokem, který můžete pro ochranu svého domu před poškozením ptactvem udělat. V dnešní době jsou zábrany vyráběny v minimalistickém provedení a jejich instalace nikterak nenaruší designový dojem z celkové stavby.© 2009 - 2017 | Hromosvody, bleskosvody Praha | Hromy Bischof | Zvonařova 6, 130 00  Praha 3 | +420 602 234 853